ULTIMATE PCT - Swiss Pharmaceuticals

Produkt Ultimate PCT, je ten pravý produkt do PCT! Tento produkt dělá vše. Zvyšuje přirozený volný testosteron, zvyšuje libido, působí jako prostředek ke spánku a nakonec působí jako aktivní inhibitor hormonů estrogen.

Skladem
Kód: 353
1 290 Kč
Kategorie: PCT

Co to je a jak vás to ovlivní? 


Ultimate PCT je konečný produkt do PCT, proto vám Ultimate PCT postačí jako jediný produkt do PCT. 

 

Kyselina D-asparagová

Kyselina D-asparagová je bezpečný a přirozený způsob, jak účinně zvýšit přirozené úrovně testosteronu v těle. Bylo prokázáno, že DAA zvyšuje hladinu testosteronu a zvyšuje sexuální touhu u mužů. Kyselina D-asparagová hraje důležitou roli při produkci spermií a také při produkci sexuálních hormonů.

Extrakt z Macaa

Výtažek z Macau je známý svými vlastnostmi, které zvyšují energii, výdrž a sportovní výkon. Maca se také používá ke zlepšení plodnosti u mužů a žen.

Hořčík

Hořčík přispívá k normálnímu fungování nervového systému a normální funkci svalů a přispívá k normálnímu metabolismu poskytujícímu energii a ke snížení únavy.

Resveratol

Resveratrol působí jako silný protizánětlivý přípravek a může také zvyšovat hladinu testosteronu a současně snižovat estrogen. Díky těmto výhodám je resveratrol vynikajícím doplňkem pro ty, kteří hledají zlepšení složení těla a celkového zdraví.

Diindolylmethan

Je známo, že diindolylmethan blokuje estrogenové účinky, které jsou kritické během PCT. Také se zdá, že diindolylmethan podporuje zdravou rovnováhu testosteronu v těle a při kombinaci s cvičením může zvýšit svalovou hmotu.

Androsta-3,5-dien-7,17-dion

Metabolit 7-Keto DHEA zvyšuje hladinu testosteronu a snižuje vysoké hladiny estrogenu a kortizolu. Funguje tak, že inhibuje přeměnu androgenů v těle na estrogen, a protože se jedná o inhibitor sebevražedné aromatázy (což znamená, že se váže na aromatázový enzym).. Nejlepší ze všeho je, že je to přirozená sloučenina, která je downstream metabolitem DHEA, který existuje v těle.

Zvyšuje váš přirozený myotropický stav, který podporuje svalovou hmotu, urychluje regeneraci, snižuje ukládání tuku a zvyšuje vaše libido. Na rozdíl od jiných inhibitorů aromatázy vám nezpůsobí bolavé a vysušené klouby ani nesníží váš sexuální výkon.

Zinek

O zinku bylo známo, že ho někteří sportovci používají ke zlepšení atletického výkonu a síly. Nízká hladina zinku může být spojena s mužskou neplodností, takže během PCT je velmi důležité mít zinek jako součást zásobníku.

Vitamin B6

Vitamin B6 by se používá, protože ho naše tělo potřebuje pro normální fungování hormonů, aby také udržovalo energii a celkovou vitalitu. Ukázalo se také, že vitamin B6 pomáhá podporovat kosti, zuby, vlasy a pokožku.

Bioperine

Bylo zjištěno, že bioperin zvyšuje vstřebávání různých živin, takže do vašeho Ultimate PCT pomůže vašemu tělu vstřebat všechny složky účinněji.

Kdo by to měl vzít?
Doporučujeme lidem Ultimate PCT pouze kvůli afinitě ke snížení estrogenu a inhibici přirozeného vychytávání testosteronu.

Jak to vzít?
Pro případy postcyklové terapie by přibližné a efektivní použití Ultimate PCT bylo 3 tobolky denně. To je nejlepší užívat večer, když jsou přírodní hormony aktivnější.

 

Balení: 120 tablet / 3x tablety denně

 

 

Více o důležitosti PCT se dozvíte v tomto článku.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DD Avatar autora | 1.3.2021
100% Funguje