TUDCA - Swiss Pharmaceuticals

Tudca obsahuje ve svém složení kyselinu tauroursodeoxycholovou v krátkosti TUDCA.

Je to průlomový produkt, který má působit proti toxicitě orálních steroidů.

 

Tento produkt je vhodný na ochranu jater.

Skladem
Kód: 371
1 390 Kč

Produkt Tudca byl navržen tak, aby zabránil působení toxických metabolitů ze steroidů a rychle je eliminoval z jater.

Jestliže jste užil perorálně anabolické steroidy, různé druhy doplňků stravy nebo farmaceutické doplňky, je dobré užívat Tudca. Použití C17-alfa-alkylovaných steroidů může mít fatální účinky na zdraví jater, což má za následek extrémní toxicitu těla a v některých případech i smrt.

TUDCA je přípravek, který podporuje normální funkci jater při užívání orálních steroidů.

 

Tudca byla vědecky navržena tak, aby zabránila tvorbě toxických steroidních metabolitů, zvrátila jejich nepříznivé účinky a zvýšila rychlost eliminace metabolitů z jater. Proto se dnes chraňte a prodlužte životnost jater tímto produktem!

Existuje mnoho přípravků, které "chrání játra". Většina z nich je však pro "obecné" zdraví jater. Na druhou stranu Tudca zajišťuje správné fungování jater v přítomnosti orálních steroidů.

Klíčová složka doplňku Tudca pomáhá předcházet tvorbě toxických steroidních metabolitů, odvrací toxické účinky již vytvořených metabolitů a urychluje jejich vylučování z jater.

 

Pokud jste během nebo po cyklu perorálních steroidů, TUDCA je pro vás nezbytná! Po každém cyklu je pro zajištění kontinuity sportovní progrese nesmírně důležité udržovat silné a zdravé játra. Je tomu tak proto, že játra přímo souvisí s produkcí testosteronu a inzulínu - dvou nejsilnějších anabolických hormonů v lidském těle. TUDCA zabraňuje poškození jater během cyklů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: