PCT V - Blackstone Labs

PCT V.  podporuje růst příčnepruhovaného svalstva. Podporuje testosteron a omezuje estrogen.

 

Nevyhnutelnost po PH cyklu.

 

Vyprodáno
Kód: 143
1 280 Kč
Kategorie: PCT

 

 

Základní informace

  • silný zvyšovač testosteronu, anti estrogen, sexuální aktivita, léčba jater
  • vyvolává anabolický stav organizmu = růst svalové hmoty, zvyšuje syntézu bílkovin, zlepšuje sportovní výkon, podporuje spalovaní tuku, bez negativních vedlejších účinků
  • zisk svalové hmoty s použitím anabolického steroidu je na úrovni 4-5 kg v jednom cykle - použitím laxogeninu je táto hodnota na úrovni 3-4 kg.

 

Tribulus Terrestris - (250mg) zvyšuje produkci hormonu luteinizační hormon (LH), který podporuje přirozenou produkci testosteronu. Tribulus také pomáhá snížit stres a kortizol, který je neskutečně katabolický a známí zabiják testosteronu.

 

Saw Palmetto - (160mg) pomáhá předcházet přeměně dihydrotestosteronu (DHT), čili ochraňuje prostatu a snižuje riziko ztráty vlasů.

 

N-Acetyl cysteinu - (125 mg) zvyšuje produkci glutathionu v těle, který je silným antioxidantem podporujícím schopnost buněk bojovat proti poškození reaktivních forem kyslíku (ROS / RFK). Je vysoce účinný ochránce jater, co je nezbytné po cyklu.

 

Arimistane - (37.5mg) udržuje nadmíru hladinu estrogenu pod kontrolou po přechodu z cyklu. Nadbytek estrogenu vede k zadržování vody a tuku, změnám nálad, snížení sexuálního pudu a nízkému množství energie. Arimistamine maximalizuje přírodní produkci testosteronu, což zajišťuje, že váš růst vydrží i dlouho poté jako je cyklus ukončen.

 

5-alpha-hydroxy laxogenin - (25mg) ukázal ve výzkumu, že zvyšuje syntézu svalového proteinu až o 200%. Tento čistě přírodní rostlinný steroid také má antikatabolické účinky zvyšováním zadržování dusíku a ztlumením kortizolu. Laxogenin umožňuje udržení tvorby masivního růstu i když jste mimo cyklus.

 

 

Balení: 60 kapslí

 

Dávkování:

Jako doplněk stravy užijte jednu kapsli dopoledne a jednu kapsli odpoledne. Neužívejte více než dvě kapsle denně.

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem a jinými drogami ani s výrobky podobného typu. Neužívejte v případě zdravotních problémů. Podobu užívání tohoto produktu dbejte na zvýšený denní příjem tekutin. Skladujte na tmavém suchém místě a mimo dosah dětí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: