MEGADROL - Swiss Pharmaceuticals

Megadrol je nejúčinnější produkt ze Švýcarska. Obsahuje 3 velmi silné složky. Je zaměřen na velmi vysoký svalový tonus a kvalitu.

Tento produkt je vhodný do objemového období.

 

Skladem
Kód: 203
1 880 Kč
Kategorie: Prohormony
MEGADROL
Tip

Základní informace

  • výrobek se skládá ze 3 výborných složek: EPISTANE, TRENAVAR, 1- Androsteron také známý jako 1-DHEA 

 

Epistane - tato složka produktu se podílí na nejvyšší kvalitě svalů. Správný poměr všech 3 složek účinku přípravku Epistane se zvyšuje až o 38% ve srovnání s použitím pouze samotného přípravku Epistane.

 

Trenavar - trenavar dává svalům vysoký svalový impulz a pocit napumpování.

 

1-Androsten-3b-ol-on - je velmi oblíbený a silný prohormon. Je také známý jako 1-DHEA nebo 1-androsten-3b-ol-17-on. Pomůže vám získat svalovou hmotu, sílu a dokonce spálit přebytečný tuk. Není methylován -> je mnohem bezpečnější než běžný prohormon, protože na těle nebude tak tvrdý.

 

 

Výhody

  • neuvěřitelný svalový tonus
  • zisk svalů ve velmi krátkém čase
  • nezadržuje vodu
  • syntéza proteinu opimanu

 

 

Balení: 80 kapslí

 

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku 2-3krát denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Cyklus by neměl trvat déle než 12 týdnů, pak následuje 2 týdenní přestávka. Maximální velikost dávky je 3 tobolky denně.

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem a jinými drogami ani s výrobky podobného typu. Neužívejte v případě zdravotních problémů. Podobu užívání tohoto produktu dbejte na zvýšený denní příjem tekutin. Skladujte na tmavém suchém místě a mimo dosah dětí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: