DOMINATED - Underground Pharma

Produkt Dominated je sestavený z těch nejúčinnějších složek, které podpoří sekreci testosteronu, potlačí negativní vlivy estrogenu a zajistí anabolický stav vašeho těla.

 

Tento produkt je vhodný do objemového období.

Vyprodáno
Kód: 95
1 290 Kč
Kategorie: Prohormony

Základní informace

 

 • Dominated a složky v něm, tvoří tři hlavní skupiny účinných látek: Testosterone BOOSTER Blend, ESTROGENS Inhibitors Blend a ANABOLIC AGENT Blend

 

 1. TESTOSTERONE BOOSTER Blend  - Obsahuje ty nejsilnější látky, které jsou na trhu mnoho let, ale nikdy nebyly smíchány v jedné směsi dohromady. Je to: Tribulus terrestris, 4-Hydroxyisoleucin - extrakt pískavice, 3,4-Divanillyltetrahydrofuran, Diosgenin a Beta Ecdysteron.
 2. ESTROGENS INHIBITORS Blend

  - Ten, kdo má vážný zájem o zvýšení hladiny testosteronu, by měl opravdu myslet na to, že je tu také další strana mince. U velkých dávek testosteronu existuje riziko zvýšení hladin estrogenu. Estrogen je dominantní ženský pohlavní hormon a také ho mají muži v malém množství. I když je tato úroveň vysoká, projevuje se u mužů negativně. Typickým znakem je růst mléčné žlázy, tzv. Gynekomastie a nežádoucí zadržování vody.

  - Celá tato složka produktu stojí na jednotlivých látkách, které jako celek pomáhají blokovat estrogen.

  - Jedná se o tyto složky: Zinek, Glukonát hořečnatý, Polygonum Cuspidatum (křídlatka japonská) a Resveratrol

 3. ANABOLIC AGENT Blend

   - Je tvořen ze složek: DHEA, Apigenin, 5-alfa-hydroxy-laxogenin

   

   

Balení: 90 kapslí

 

Dávkování:

Určené jako doplněk stravy. Užívejte 1 tobolku třikrát denně na lačno 20 minut před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody. Doporučujeme použít jako součást PCT po každém cyklu prohormonu, nebo jako jediný produkt v období získávání svalové hmoty. Pro maximalizaci efektů doporučujeme konzumovat jídlo s vysokým obsahem plně hodnocených bílkovin.

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem a jinými drogami ani s výrobky podobného typu. Neužívejte v případě zdravotních problémů. Podobu užívání tohoto produktu dbejte na zvýšený denní příjem tekutin. Skladujte na tmavém suchém místě a mimo dosah dětí.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: