Důležitost PCT po SARMS

PROČ je PCT po SARMs tak důležité?

 

Když se rozhodnete pro SARMs, měli byste rovnou přemýšlet i nad PCT. Cykly totiž mají být proloženy fází, kdy obnovujete produkci vlastního testosteronu. Pokud po ukončení cyklu PCT vynecháte, velmi rychle vám spadne forma. Nastane fyzický i psychický útlum a dojde k úbytku svalové hmoty. Obnova produkce vlastního testosteronu je proto velmi důležitou součástí procesu budování svalové hmoty.

 

SARMs pro tvorbu svalové hmoty

 

SARMs je moderní a bezpečná alternativa anabolických steroidů. Selektivní modulátory receptoru androgenu (SARMs) fungují totiž na podobném principu jako anabolické steroidy. Ovšem s tím rozdílem, že účinkují jen tam, kde je to pro váš trénink žádoucí. Tedy ve svalové tkáni. Díky selektivnímu mechanismu působení se vyhnete nežádoucím účinkům. Ostatní androgenní receptory v těle totiž na sebe SARMs nevážou.

 

Účinnost selektivních modulátorů receptoru androgenu při tréninku je vysoká, srovnatelná s anabolickou aktivitou steroidů. Užívání SARMs dokonce vede k trvalejším svalovým přírůstkům.  

 

PCT a doplňky pro zvýšení hladiny vlastního testosteronu

 

Po cyklu intenzivního budování svalové hmoty přichází na řadu obnova vlastní produkce testosteronu. Ta totiž byla během cyklu utlumena. Rychlé nastartování produkce vlastního hormonu vede k zachování většiny získané svalové hmoty a síly. Také se vyhnete výraznějším výkyvům hormonálních hladin, zvýšení hladiny estrogenu a negativním dopadům na fyzickou i psychickou kondici.

 

Když zahájíte PCT, s obnovou vám budou pomáhat různé podpůrné přípravky. Výborným doplňkem je Ultimate PCT. Pomůže vám zvýšit hladinu testosteronu a naopak snížit hladinu estrogenu. Vyrovnáte tak hladiny hormonů po cyklu. Doplněk obsahuje množství účinných látek, které pozitivně působí na lidský organismus jako celek.

 

Post cycle therapy neboli PCT je samozřejmě důležité dodržovat také po Prohormonové kůře. 

 

Sarms po kterých doporučujeme použít Ultimate PCT: