CHIMAERA - Underground Pharma

 

Představte si produkt na hubnutí, který je extrémně účinný a zároveň extrémně rychlý v působení na redukci podkožního tuku.

 

Tento produkt je vhodný do rýsovacího období.

 

Vyprodáno
Kód: 104
1 100 Kč
Kategorie: Prohormony

Základní informace

  • skládá se z: kofein, yohimbin, 1- [1- (4-chlorophenyl) cyclobutyl] -N, N, 3-trimethylbutan-1-amine hydrate hydrochloride 

 

 

Kofein - velmi často se vyskytuje v různých přípravcích na podporu hubnutí, které jsou velmi oblíbené. Kofein patří s mnoha dalšími přírodními látkami do skupiny látek označovaných jako alkaloidy.

  • působí stimulačně
  • zlepšuje koncentraci a "nabuzení"
  • zlepšuje a prodlužuje sportovní výkon
  • tlumí svalovou bolest
  • napomáhá spalování tuku (zvýšení termogeneze)

 

Yohimbin - své silné postavení ve světě doplňků výživy si získal díky své schopnosti synergického efektu s ostatními složkami produktů. Jednoduše doplňky výživy, do kterých je zakomponován yohimbin zaručeně fungují. Chrání tepny a cévy od ucpání, což pomáhá prevenci před infarktem. Jako afrodisiakum jej mohou užívat jak muži, tak i ženy. Má taky antioxidační účinky. U silových sportovců způsobuje specifický stav tzv. nepopsatelné radosti z cvičení. Má antidepresivní účinek a celkově povzbudivý efekt.

 

1- [1- (4-chlorophenyl) cyclobutyl] -N, N, 3-trimethylbutan-1-amine hydrate hydrochloride - nebo také sibutramin je látka, která se od 80. let využívá při léčbě obezity, jako "potlačovač" chuti na jídlo. V roce 1997 ho schválili v USA pro překvapující výsledky při léčbě obezity.

Skládá se ze dvou látek:

  1. Norepinephrin - dostává tělo do stresu, a tím tlačí na odbourávání tuku
  2. Serotonin - má zklidňující vlastnosti a potlačuje chuť k jídlu

.

 

Balení: 60 kapslí

 

Dávkování:

Užívejte jednu až tři kapsle denně vždy na prázdný žaludek.

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem a jinými drogami ani s výrobky podobného typu. Neužívejte v případě zdravotních problémů. Podobu užívání tohoto produktu dbejte na zvýšený denní příjem tekutin. Skladujte na tmavém suchém místě a mimo dosah dětí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: