ARIMIT - Underground Pharma

Arimit je speciálně vyvinutý produkt pro potřeby PCT. Zvyšuje hladinu testosteronu, snižuje produkci kortizolu, detoxikuje játra a působí antioxidačně.

 

Nevyhnutelnost po PH cyklu.

Momentálně nedostupné
Kód: 146
1 100 Kč
Kategorie: PCT

Prohormony, jsou svou silou na úrovni anabolických steroidů. Jsou sice daleko bezpečnější, ale některé z nich vyžadují aplikaci PCT (Post Cycle Therapy).

Hlavním úkolem PCT je dostat tělo zpět do starých kolejí hormonální činnosti a zejména snaha o uchování co největšího množství získané svalové hmoty.

I k tomuto období je třeba přistupovat s co největším respektem a je dobré mít každý krok dobře promyšlený.

Mnoho cvičenců právě na PCT zapomíná, utěšují se tím, že to není nutné a nechtějí investovat další finanční prostředky. To je ale chybný postoj, který je připraví o jejich pokrok.

Při použití anabolických steroidů se nejčastěji udává aplikace produktů: tamoxifen, HCG, clomid, Spiropent. Mimo jiné vysoké dávky tribulusu, popřípadě jiného testosteronového boosteru.

Možná právě množství těchto věcí a komplikovanost aplikace nutí lidi PCT úplně vynechat.

Arima T je kompletní řešení. Ukrývá v sobě složky, které podporují vylučování vlastního testosteronu, omezují vylučování kortizolu a mají příznivé účinky na zdraví vaší jater. Je to ideální volba pro vás nejen po prohormónových cyklech, ale i po cyklech s anabolickými steroidy.

 

 

 Základní informace

  • Arima T je silná kombinace přírodního posilovače testosteronu (Cholorophytum Borivilanium), silného detoxifikátoru jater a přírodního antioxidantu (NAC)
  • obsahuje také speciálně vyvinutou složku Andros 3,5-diene-7, 17-dione, která je uváděna na trh jako inhibitor aromatázy a inhibitor kortizolu
  • je ideálním produktem do období po cyklech - tedy PCT
  • zachováte si nabyté kilogramy svalů, které jste získali, detoxikujete játra, celý organismus a nastartujete tvorbu vlastního testosteronu
  • Ideální produkt nejen po prohormónových kúrách, ale i po cyklech s anabolickými steroidy.

 

 

Výhody 

  • Kompletní produkt do PCT
  • Posiluje vylučování testosteronu
  • Snižuje hladinu kortizolu
  • Podporuje zdraví jater
  • Působí antioxidačně

 

Balení: 90 kapslí

 

Dávkování:

Určené jako doplněk stravy. Užívejte jednu kapsli jednou až třikrát denně spolu s jídlom. Zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte dávku 4 kapsle v průběhu 24 hodin. Arimit T je speciálně navržený produkt, který je určený do PCT. Je určený na použití po každém cykle s prohormony na rýchle obnovení hormonálních funkcí a uchování získané svalové hmoty.   

 

Upozornění:

Doplněk výživy není vhodný pro ženy a osoby mladší 18 let a těhotné nebo kojící ženy. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Nekombinujte s alkoholem a jinými drogami ani s výrobky podobného typu. Neužívejte v případě zdravotních problémů. Podobu užívání tohoto produktu dbejte na zvýšený denní příjem tekutin. Skladujte na tmavém suchém místě a mimo dosah dětí.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: